Click here to go back to World Challenge Pulpit Series multilingual page

Зміни мене, Господь
(Change Me, O Lord)


Текстовий файл + Вивчення Біблії + Список проповідей українською + Богослужіння + Підписка + Права копіювання

Давид Вілкерсон
Грудень 6, 1999
__________

Недавно я був сильно розчарований тим, що ми християни називаємо наставництвом. Зараз існує більше навчених наставників ніж за всю попередню історію церкви. Також є безліч книг з порадами і посібників, які пропонують духовну пораду з будь-якого питання, від одруження до фізичної здоров'я та виховання дітей.

Але сумно, що існує безліч занепокоєних людей, шлюбів та сімей в церкві ніж будь-коли раніше. Хаос в християнських домівках сьогодні важко описати словами і, улюблені, такого не повинно бути.

Скажу зразу - я не проти християнського наставництва . Багато людей прислухаються до отриманих порад, і це виліковує їх життя, шлюби і ситуацію дома. Насправді, наставництво стало головним служінням в церкві Ісуса Христа. Майже кожне велике зібрання у Америці має щонайменше одного постійного духовного порадника серед служителів. Ми в Таймс Сквер Чорч також маємо духовних наставників.

Але я бачу все більше і більше занепокоєних християн, що взагалі не реагують на поради, які вони отримують. Їм можуть служити тижнями, навіть місяцями, без результатів. Пастир чи наставник може проводити їх крок за кроком через писання, показувати їм ясно справедливість Божого слова. Він може казати, "Ось, що Господь говорить про вашу проблему. Він каже, що вам слід робити наступне... " Він протистоїть їм із фактом, що якщо вони не залишать свій гріх, то накличуть на себе Божий суд.

Але на жодного з них не вдається вплинути. Чому? Тому що покривало лежить на їх очах. Вони хворі жахливою сліпотою до свого гріха і потребують зміни.

Багато християн гризуть одне одного, воюють в гіркоті. Деякі подають позови на рідних, ведучи їх до суду. Матері віддаляють дочок від себе, батьки не говорять із синами. Всі вони називають себе тими, хто любить Ісуса - але вони все ще впадають у злість, образи, сварливість. Це якийсь хаос.

З того часу, як я почав служити пастирем, мені довелося бути свідком багатьох сімейних війн. І я можу засвідчити, що лише кілька з цих війн були вирішені без зовнішнього надприродного втручання. Чому? Кожен хоче щоб інша людина змінилася.

Одна сторона каже мені - "Чому він такий впертий? Це жахливо. Йому потрібно змінитися." Тоді я чую щось схоже від іншої сторони: "Чому у неї таке нестерпне серце? Вона знає, що я стараюсь з усієї сили. Це те, що я заслужив за свою доброту до неї?"

Це завжди проблема того, кому слід змінитися. Це є причиною того, що поради не матимуть впливу, поки Божі діти не змінять чогось. Нам усім слід щодня мати таку щиру молитву - "О Господь, зміни мене."

Ми можемо провести багато часу у такій молитві - "Господь, зміни мої труднощі... зміни моїх співробітників... зміни ситуацію у моїй сім'ї... зміни умови мого життя..." Але ми рідко молимося цією найбільш важливою молитвою: "Зміни мене, Господь. Справжня проблема не у моїй дружині, моєму друзі. Я є тим, хто потребує молитви."

Бог керує кроками і життями всіх Його дітей. Він не дозволяє щоб щось у нашому житті трапилося випадково чи волею долі. Це означає, що Він дозволяє кризу у вашому житті. Що Він хоче вам через неї сказати? Він каже, що вам потрібно змінитися.

Подобається вам чи ні, ми всі знаходимося у процесі зміни, в той чи інший бік. В духовному світі немає такої речі як просте існування, ми неперервно змінюємося, на краще чи гірше. Ми стаємо більше схожими на нашого Господа чи більш схожими на цей світ, зростаємо у Христі чи відходимо від Нього.

Отож, чи стаєте ви своїм духом більш схожими на Ісуса? Чи дивитеся щодня тверезо у дзеркало і молитеся: "Господь, я хочу, щоб будь-який бік мого життя відповідав Твоєму образу"?

Чи ваша образа пустила корінь і народжує бунт та важке серце? Чи навчилися ви застосовувати до себе викриваюче слово Бога і голос Його Духа? Чи ви вивергаєте те, що ви на вашу думку християнин ніколи не може сказати? Чи ваше серце незмінно твердішає?

Якщо це стосується вас, я вам прямо скажу: ви не отримаєте визволення до тієї пори, поки не змінитеся. Ваше життя лише стане більш хаотичним і ваші справи стануть гіршими. Перестаньте вказувати на обставини, показувати пальцем, виправдувати себе. Бог не зустрінеться з вами, доки ви не встанете і визнаєте: "Ніщо не зміниться поки не змінюся я."

Покличте Господа у щирій молитві: "Зміни мене, Господи. Заглибся глибоко у мене - покажи мені, де я помилився і відійшов у бік. Покажи мою гордість, гнів, упертість та гріх. Допоможи мені полишити усе це."

Скільки експертів, порадників, одиноких ночей і безплідних зусиль вам потрібно перш ніж ви дійдете до істини? Якщо має відбутися якесь зцілення чи оновлення, ви маєте взяти на себе відповідальність. Ваше чудо залежить від вашої зміни.

Якщо у вас є бажання змінитися Слово Бога ясно вказує на два кроки, які вам потрібно здійснити. Бережіть Його слово і ви відчуєте постійну зміну у вашому житті:


1. На ваших очах є покривало, що засліплює вас - і воно має бути знятим.


Павло описує одну зміну яка має відбутися перш ніж будь-які інші стануть можливими:

"Отже, маючи таку надію, діємо з великою сміливістю, і не як Мойсей, що ховав під покривало своє обличчя, бо сини Ізраїлеві не могли дивитися на кінець того, що минає. Але засліпилися їхні думки. Бо аж дотепер залишається незнятим це покривало під час читання Старого Завіту, бо воно минається в Христі. І сьогодні, коли читають Мойсея, покривало все ще лежить на їхньому серці." (2Кор.3:12-15)

"Коли ж навернуться до Господа, - забереться покривало. Господь є Дух: а де Господній Дух, [там] свобода. Ми всі, дивлячись на Господню славу з відкритим обличчям, перетворюємося в той самий образ - від слави на славу, - як від Господнього Духа. " (2Кор.3:16-18)

В цьому уривку Павло мав на увазі сліпоту юдеїв щодо Ісуса як Месії. Але він тут висловлює принцип, який можна застосувати до усіх людей євреїв чи язичників. Він говорить про сліпоту до біблійної істини. Звернемо увагу на вірш 14: "Але засліпилися їхні думки. Бо аж дотепер залишається незнятим це покривало під час читання Старого Завіту, бо воно минається в Христі."

Зрозумійте будь-ласка, люди, яким писав Павло, були щирі. Вони вірно вивчали книги Мойсея, закон та пророків, псалми Давида. Вони мали страх перед словом Бога, навчаючись йому та вільно цитуючи його. Але все одно на їхніх очах було покривало.

Ми кажемо про покривало, розмірковуючи про духовне покривало, яке вкриває очі юдеїв, мусульман, та інших, яке закриває їм правду про Ісуса. Вони читають ясні перестороги Бога в писанні, вони чують проповіді у силі - але це не досягає їхнього серця. Насправді, вони продовжують робити справи, які засуджує слово Бога. Погляньте на ці приклади:

"Бо якщо відпускаєте людям їхні провини, відпустить і вам ваш небесний Батько; якщо ж не відпускаєте людям [їхніх гріхів], то й ваш Батько не відпустить вам ваших гріхів." (Матв.6:14,15)

Як більш ясно міг Бог пояснити справу прощення? Але багато християн тримають в собі образу, та думки про помсту. Вони стверджують, "О так, я пробачив цю людину" - але в їх словах нема їхнього серця. І Бог це добре знає.

Можливо, такого християнина хтось жорстоко образив або він був використаний кимось - своїм начальником, своїм чоловіком чи дружиною, співробітником, другом. Тепер він думає, що має виправдання тримаючи в собі злість та непрощення. Але писання говорить, що якщо він дозволить перебувати у серці навіть граму непрощення, його гріхи почнуть збиратися йому на засудження.

Подумайте, в якій жахливій небезпеці цей віруючий. День за днем його гріхи накопичуються. Молитви його залишаються непочутими. Він перебуває сам, завжди в небезпеці, його душа відкрита для впливу демонічних сил. І коли він буде стояти перед Богом на суді, кожен з його гріхів випливе і буде звинувачувати його. Жодна його погрішність не буде вибачена, тому що він не пробачив інших.

Він почує Господа, "Я тебе застерігав, кликав до тебе, говорив так ясно як міг, але ти не слухав. Натомість, ти тримався за непрощення. І тепер, Я не пробачу тебе." Це ж наслідком духовної сліпоти.

"Бо ненавиджу розвід, говорить Господь, Бог Ізраїлів, і того, хто вкриває насильством одежу свою, промовляє Господь Саваот. Тому свого духа пильнуйте, і не зраджуйте! " (Малахії 2:16). Писання говорить ясно, що Бог ненавидить розлучення. Але багато віруючих сьогодні говорять своїм пастирям чи друзям: "Я молився про розлучення і Бог сказав мені - гаразд."

Ні. Бог відповідає на цю брехню зразу у наступному вірші: " Словами своїми ви мучите Господа, та й питаєте ще: Чим ми мучимо? Говоренням вашим: Кожен, хто чинить лихе, той добрий у Господніх очах, і Він у них уподобання має, або: Де Бог правосуддя? " (вірш 17).

Іншими словами Господь говорить: "Ви ходите до церкви, співаєте хвалу і носите християнську посмішку. Ви поступаєте по-зрадницьки з вашим блжднім і вивертаєте моє слово по своєму. Я вже сказав вам, що я ненавиджу розлучення, але ви йдете на це. Ви навіть кажете що це добре, стверджуючи що я схвалив це. Але ви сліпі. Ви відмовляєтеся вірити, що я буду судити вас за непослух."

Рівень розлучень серед християн сьогодні такий же великий як серед невіруючих. Скажіть мені - слово Бога є не більше ніж жарт для вас? Невже Його застороги можуть бути відкладені вбік як всього лише пропозиції, а не повеління? Ні, ніколи. Навколо очей церкви знаходиться покривало. І Бог попереджує нас, "Жодні поради не принесуть вам користі, якщо ви не будете виконувати мої заповіді. Моє слово має стати правилом вашого життя."

(Це не є докором тим, хто уже був розлучений. Розлучення неминуче у певних ситуаціях, в таких як фізичні образи, перелюб чи залишення сім'ї кимось з невіруючих - жінки чи чоловіка.)

"Я ж кажу вам: Любіть ваших ворогів, [благословіть тих, що проклинають вас, добро робіть тим, що ненавидять вас,] і моліться за тих, що [нападають на вас і] переслідують вас,(Матв.5:44) "Лагідна відповідь гнів відвертає, а слово вразливе гнів підіймає" (Приповісті 15:1). "Гніваючись, - не грішіть: сонце хай не заходить у вашому гніві; (Еф.4:26)

Тисячі радників можуть сказати вам, що ви маєте право бути злим, відчувати образу, або утримувати прощення. Але їхні слова не варті нічого. Слово Бога є головним і остаточним. І якщо ви не боїтеся його - якщо ви не збираєтеся виконувати Його настанови в усьому - значить вам не слід сподіватися на визволення.

Біблія говорить вголос і досить ясно до всіх, хто готовий слухатися Господа: "Ви не можете змінитися якщо, ви свідомо залишаєтеся сліпими до слова Бога."


2. Їх покривало може бути прибране тільки, якщо вони "навернуться" до Господа.


Павло каже, що перш ніж ми зможемо позбутися сліпоти, нам потрібно навернутися до Бога. "Коли ж навернуться до Господа, - забереться покривало." (2Кор.3:16). Грецьке слово, що відповідає "навернуться" тут означає "змінити напрям." Коротко кажучи, Павло говорить, "Вам потрібно визнати, що шлях яким ви йшли привів вас до спустошення, руйнування, відчаю."

Якщо у вашому житті зараз є безлад - є щось що зовсім погане, ваші справи у стані краху - знайте - вам слід змінити напрямок у житті. Ви можете думати, "Це все мій чоловік, у нього поганий стан. Я почекаю поки він зміниться." Чи, "Моя дружина приречена на катастрофу, поки вона не зміниться." Чи, "Мій начальник зовсім неправий. Щось має змінитися у ньому."

Ми ясно бачимо помилки і невірні вчинки інших. В той самий час, ми сліпі до того, нам потрібно змінитися. Нам потрібно зустрітися з реальністю - визнати перед Богом, "Це я, Господь. Я є той, кому слід змінитися. Будь-ласка, Батьку, покажи мені де я зробив зле."

Як ми можемо змінити напрямок? Як ми можемо навернутися до Бога і прибрати покривало? Ось вказівка, яку Павло дає нам:

1. Зміни є винятково роботою Святого Духа. "то наскільки славнішим буде служіння Духа?" (2Кор.3:8). Ми просто не можемо змінити себе. Тільки Дух Божий може створити в нас славний образ Христа.. Ми чули вже як говориться, "Коли людина навертається до Бога, Бог знімає покривало з її очей." Це робота лише Святого Духа.

Ми також читаємо, "Господь є Дух: а де Господній Дух, [там] свобода" (вірш 17). Слово "свобода" тут означає "більше не раб; вільний від зобов'язань; вільний, неприкований." Так описується свобода, яку ми отримуємо, коли наші очі відкриваються. Раптово, ми бачимо речі у новому світлі. Лише Святий Дух може зруйнувати спосіб в який ми дивилися на світ попередній час нашого життя, розвернути нас і направити істинним шляхом.

Коротко кажучи, навернення, про яке Павло говорить тут, означає повне покладання на Святий Дух. Це також означає полишення будь-яких небіблійних порад, усіх ідей і планів, які ви маєте, і прохання до Святого Духа, щоб лише Він вів вас і управляв вами.

Павло мав досвід такого навернення. В Діях 9, коли він ще був відомий як Савл, він йшов невірним шляхом. Він мав покривало на своїх очах - він їхав в Дамаск для переслідування там християн. Савл дійсно вірив, що він робить приємне Богу, арештовуючи віруючих та кидаючи їх до в'язниці.

Але Господь зупинив цього чоловіка і показав кризу в його житті. Коли Ісус зустрів Савла на дорозі в Дамаск, він вразив його світлом, яке було настільки сильним, що осліпило його. Потрібно було відвести незрячого в дім у Дамаску, де він перебував поки не прийшла божа людина Ананій. Ананій йому сказав:

"... Послав мене Господь Ісус, що з'явився тобі в дорозі, що нею ти йшов, щоб ти прозрів і сповнився Святим Духом. І одразу відпала від його очей наче якась луска: він став видючий, устав, охрестився " (Дії 9:17-18).

Савл віддав Святому духом своє минуле, майбутнє, абсолютно все - і покривало було тієї ж миті знято з його очей.

2. Зміна також вимагає того, що Павло називає відкритим обличчям. Він пише: "Ми всі, дивлячись на Господню славу з відкритим обличчям, перетворюємося в той самий образ..." (2Кор.3:18). Корінь виразу для "відкрите обличчя" має захоплююче значення. Він означає повне стан повної відкритості, щоб Бог викрив кожну приховану річ вашого серця - з метою позбавитися її.

Цей стан відкритості обличчя є благанням: "Випробуй мене, Господи - перевір чи є в мені щось грішне. Вкажи мені де живу незгідно до Твого слова. Я хочу бути визволеним від усього, що не схоже на Тебе. З будь-яким проявом гордості, моїми амбіціями, моїм егоїстичним розумом, моїми виправданнями. Я знаю, що не можу дістатися кореня проблеми мого стану. Святий Дух, мені потрібна твоя сила і мудрість. Я відкладаю будь-яку надію вирішити це своїми силами."

Для багатьох віруючих це дуже важка справа. Вони все своє минуле християнське життя прожили своїм розумом та мудрістю. Тепер прийняти речі які їм зовсім не подобаються, і відмовитися від контролю життя самими своїми силами, їм дуже важко.

Бог був змушений позбавити мене гордощів в цій частині мого життя кілька років тому. Тепер, дякуючи Господу, я спокійно ставлюся до того, коли мені не вдається контролювати справи. Моя постійна молитва - "Господь, я наробив таких дурних справ. Я припустився таких жахливих помилок і привів своє життя у гармидер. Будь-ласка, Господь - виправ це все замість мене. Я не можу цього. Тільки Ти можеш." Дяка Йому, що Він з радістю виправляє наші помилки, коли ми шукаємо виконувати Його волю.

Скло, про яке говорить Павло означає дзеркало (в англійському перекладі Павло говорить, що ми дивимося наче у скло - прим. перекладача). І, улюблені, нашим дзеркалом є слово Бога. Лише воно точно відображає нам наш стан. Павло говорить нам: "Підійди до дзеркала Божої правди і глянь на своє життя. Скажи Господу, що ти на невірному шляху і хочеш змінитися. Проси Його Дух змирити тебе і відкрити Його слово. Відкинь поради інших, свої ідеї, ваші видумки. Натомість, поверніться до Святого Духа з повною довірою. Вірте в те, що Він говорить вам."

Якщо ви будете покладати надію лише на Святий Дух, відкидаючи іншу допомогу, Він прибере покривало з ваших очей. Він також пошле Святого Дуа для допомоги в вашому житті і ви почнете змінюватися з того моменту.

3. Павло підсумовує, що ми змінюємося в образ Христа поступово. Це не трапиться за одну ніч. Це проходить повільно... крок за кроком... в той час як ми шукаємо Його і слухаємося Його слів: "Ми всі .... перетворюємося в той самий образ - від слави на славу, - як від Господнього Духа" (2 до Коринтян 3:18).

Ви можете не відчувати цього, але ви змінюєтеся кожного разу, коли відкриваєте Біблію і читаєте Його слово з відкритим серцем, кожного разу, коли стаєте навколішки і віддаєте Йому якісний час, кожного разу, коли ви просите Святий Дух керувати вами і вчити вас. Ви можете думати, що немає ніякого прогресу, але він є.


3. Павло вирізняє три чудові ознаки зміни, зробленої Святим Духом в нас. .


Святий Дух прагне зробити ці три чудові зміни в нас:

1. Перша зміна це зростаюче знання, що Бог буде милостивим до нас протягом усіх наших випробувань. "Ось тому, маючи як помилувані таке служіння, не втрачаємо відваги. " (2 до коринтян 4:1).

Ось яким є служіння милості, яке ми отримали від Святого Духа: Він відкриває наші очі на ніжну милість Христа до нас. Він вселяє у нас внутрішнє знання, що Господь на нашому боці, що Він - за нас. Також, Він вказує наскільки Бог бажає зберегти нас від падіння, наскільки Він співчуває нам в усьому, через що ми проходимо, наскільки Він піклується про нас, знаючи нашу слабкість.

Прямо зараз, можливо, ви відчуваєте, що вас засуджують і не люблять. Диявол хоче, щоб ви повірили, що Бог залишив вас опиратися на вашу силу - що ви заслуговуєте страждання, що це все, що є приготованим для вас, що немає надії. Улюблені, це є брехнею із пекла. Бог хоче більш за все забрати від вас спотворене уявлення про Нього. Він ніжно любить вас - і Він вже встановив час, щоб дати вам усі наготовлені милості.

Давид жалібно голосив, коли він був зломлений своїм станом: "Як трава та побите та висохло серце моє, так що я забував їсти хліб свій... Уподобився я пеликанові (в пустелі пелікани не живуть, невже так говорить переклад?) пустині, я став, як той пугач руїн! Увесь день ображають мене вороги мої, ті, хто з мене кепкує, заприсяглись проти мене! І попіл я їм, немов хліб, а напої свої із плачем перемішую... Мої дні як похилена тінь, а я сохну, немов та трава! " (Псалом 101:4, 8-10,12). Він cтогнав, "Я в жахливому стані, фізично, розумово і духовно."

Але це був саме той час, який встановив Бог для того, щоб визволити Давида. І Господь швидко прийшов із милістю, допомогою і втішенням. Давид свідчив, "Ти встанеш та змилуєшся над Сіоном, бо час учинити йому милосердя, бо прийшов речінець" (Псалом 102:14).

Встановлений Богом час визволення Давида був у найважчий час, коли він думав, "Від мене нічого не залишилося." Подібним чином сьогодні Бог встановив час визволення і надання допомоги нам, і звичайно вона приходить у найважчий час наших труднощів. Це час, коли ми вже більше не боремося своїми силами. Натомість ми визнаємо: "Господь, я не можу зробити цього, я привів все у безлад. Я віддаю все в Твої руки."

2. Інша зміна, яка має місце в нас - ми перестаємо нав'язливо не думти про те, щоб полишити все: "... маючи як помилувані таке служіння, не втрачаємо відваги " (2 до коринтян 4:1).

Бог хоче, відвести наш погляд з нашого стану і щоб ми перестали фокусувати його на тому, наскільки все погано. Правдою є те, що труднощі, які тривожать нас не закінчаться одразу. Вони навіть можуть ускладнитися. І Він знає, що якщо ми будемо фокусуватися на змінах у нашій ситуації, ми лише впадемо у тривогу і депресію. Ми стомимося і виснажимося, втративши надію.

Але коли Господь виявляє Свою милість до нас, ми відходимо від стану запаморочення. Згодом у нас з'являється зростаюче переконання, що Бог працює в нас. Ніщо так не може задовольнити внутрішню людину, як це знання: "Рука Бога на мені. Я ще не досяг - але я знаю, що я йду вірним шляхом. Я рухаюся до Господа."

День у день ви будете зміцнюватися у Господі. Він дасть вам мир і відпочинок. І ви будете піднесені високо над вашою ситуацією, ніщо не буде у змозі кинути вас у відчай знову.

3. Третя зміна, яка має місце - повна відмова від таємних речей і нечесності. "Адже ми відреклися від потаємних соромних діл, не ходимо в лукавстві і не перекручуємо Божого слова; але появою правди поручаємо себе всякій людській совісті перед Богом" (2 до коринтян 4:2).Це означає, що ми більше не шукаємо у Біблії виправдання нашим гріхам. Ми не знаходимо причин для вибачення коли робимо зле.

Бог хоче, відвести наш погляд від нашого стану і сказати нам, щоб ми перестали фокусувати його на тому, наскільки все погано. Правдою є те, що труднощі, які тривожать нас, не закінчаться одразу. Вони навіть можуть ускладнитися. І Він знає, що якщо ми будемо фокусуватися на змінах у нашій ситуації, ми лише впадемо у тривогу і депресію. Ми стомимося і виснажимося, втративши надію.

Ви можете більше не шукати порад, самодопомоги чи стосунків для оновлення, поки Бог не зробить у вас зміну в кожній з цих сфер. Відкладіть все на задній план, поки ви не будете готові відкинути кожен скритий гріх.

Коли ви підкоритеся Слову Бога і змінюючій силі Його Духа, вам не потрібно буде переконувати інших, що ви змінюєтеся. Коли ви будете ходите в істині, Святий Дух доручить вас сумлінню усіх навколо вас. "... але з'явленням правди доручуємо себе кожному сумлінню людському перед Богом."

Грецьке слово, що відповідає "доручуємо" тут, означає "Боже схвалення." Павло каже, "Вам не потрібно робити на будь-кого враження, що ви змінюєтеся. Бог торкнеться їх сумління, кажучи їм всередині - Ця людина має благословення і схвалення. "

Ніякі аргументи не зможуть заперечити внутрішню очевидність того, що Святий Дух вклав у вас. Насправді, ваша зміна або приверне інших або буде викриттям їм (Нема протиставлення, подивися ще раз англ. Версію Може так: відверне). Відчуття присутності Христа в вашому житті вразить їх прямо у совість. Це саме той час, коли ви знайдете силу впливати на інших навколо вас - через зміни, які будуть проходити в вас. Ваші стосунки відновляться. І ви відновите свій духовний авторитет у своєму домі.

Ви вже не будете жити очікуванням змін, які мають статися в інших. Натомість, ви будете так збадьорені змінами, які буде робити Бог у вас, що ви зрозумієте що вам потрібно: "Господь, я знаю - все у твоїх руках. Я віддає себе Твоїй волі. Лише зроби в мені те, що має бути зробленим."

Зараз час віддати цілком ваші проблеми в Його руки. Перестаньте шукати способу подолати кризу. Натомість, шукайте, щоб Бог змінив вас і зробив вас переможцем. Стійте у Його Слові. Кличте з терпіння Його Ймення. Вірте Святому Духу. І зробіть це постійним криком вашого серця: "Зміни мене, о Господь."

--- ---
Використано у відповідності з дозволом наданим World Challenge, P. O. Box 260, Lindale, Texas 75771, USA.

Інформація про церкву Тайм Сквэр | Інформація для нового читача


Текстовий файл + Вивчення Біблії + Індекс проповідей українською + Богослужіння + Підписка + Права Копіювання

ПРАВА КОПІЮВАННЯ:
Цей файл є власністю World Challenge. Файл не може бути змінений чи відредагований будь-яким чином. Файл може бути вільно і безкоштовно скопійований виключно повністю. Будь-яке використання цього файлу повинне містити наступну інформацію: "Права Копіювання ©2002 by World Challenge." Без дозволу World Challenge файл не може бути використаний для продажу чи в якості покращення іншого продукту, що продається. Це стосується усього змісту файлу, за вийнятком декількох коротких цитат. Будь-ласка, вказуйте "Права Копіювання ©2002 by World Challenge, Lindale, Texas, USA."

Цей матеріал призначений виключно для особистого використання і не може бути розміщений на інших веб-сторінках. Компанія Lorain County Free-Net Chapel володіє ексклюзивним правом наданним World Challenge, Inc. публічно розміщувати ці повідомлення на своїй веб-сторінці. Ви маєте право завантажувати, копіювати, друкувати та розповсюджувати ці повідомлення. Ви не маєте права розміщувати ці повідомлення на інших сайтах Інтернет. Ви можете тим не менше, розмістити посилання на цей сайт.


Ця веб сторінка є служінням
The Missing Link, Inc.®
"Доносимо до важкої молоді та дорослих програми, що змінюють життя"
Веб Сторінка - misslink.org
Сторінка Богослужіння - misslink.org/chapel2.html
Давид Вілкерсон, церква Тайм Сквер, серії Проповідника на багатьох мовах
www.tscpulpitseries.org


Права Копіювання © 2002 - Lorain County Free-Net Chapel
Північний Центральний Штат Огайо

НА ПОЧАТОК СТОРІНКИ

Наш webmaster буде радий почути Ваші зауваження і пропозиції.
Останнє оновлення: .

Чому пробудження зупиняється/ "Допоможіть!"/ Що тут/ Спонсор/ Викладення віри/ Вивчення Біблії
Навколо фортепьяно/ Інформаційне табло/ Бібліотека/ Богослужіння/ Серії проповідника/